Son Haberler

 

 

Yeni Web Sitemiz Yayında

Diyarbakır'da evden eve nakliyat için doğru adres.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz sigortalı

 

 

 

 

 

Göknur Evden Eve Nakliyat Diyarbakır
0532 727 59 38 - 0534 050 52 89(Msn)
goknur_nakliyat@hotmail.com.tr

 
 
     

 

DİYARBAKIR EVDEN EVE SİGORTALI NAKLİYAT HİZMETLERİMİZ


Evden eve nakliyatın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Göknur geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Evden eve, Bürodan Büroya, Şehir içi, Şehirler Arası, Ambalajlama, Depolama, Monte, Ağır Eşya Nakli, Dağıtım, Promosyon, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Fuar ve Stand Malzemeleri, Turizm Organizasyon, Ses Işık Sistemleri, Banka Nakliye Hizmetleri. Taşımacılıkla ilgili her türlü sorunuz için uzman ekiplerimizle ve her boy kapalı kasa araçlarımızla güvenli, garantili Lüx Taşımacılık Hizmetlerimizi sunarız.

Asansörlü Taşımacılık hizmetimizle evden eve ve ofisten ofise alanlarında,zaman çizginizin üstünde bir anlayış ve sorumlulukla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi, evden evde nakliyat süreci üzerindeki misyon, hızlı ve yüksek kaliteli taşımacılık hizmetimizin teminatıdır.
Taşımacılık, nakliyat, paketleme, ambalaj ve depolama gibi çeşitli hizmet alanlarında işinize değer katarak, Nakliyat sektörüne özel uzmanlık ve uzun vadeli tecrübelerimizi sizlere hizmet sunuyoruz.